MC [S4]

Miejsce naborów obowiązujących na forum i w grze.

MC [S4]

Postprzez Administrator » 31 sty 2015, o 19:55

Ogłaszam rekrutację na Moderatora Czatu gry [Serwer 4].

Obowiązki:

1. Pilnowanie porządku na czacie.
2. Ostrzeganie użytkowników, którzy łamią Regulamin Czatu.
3. Banowanie.
4. Inne prace zlecone.

Wynagrodzenie:

Prestiż bycia Moderatorem

Poszukuję osoby:

1. W wieku 15+.
2. Posiadającej dużo wolnego czasu.
3. Cierpliwej!
4. Potrafiącej pisać poprawną polszczyzną.
5. Znającej Regulamin Czatu.
6. Bezstronnej.

Liczba miejsc wolnych: 1.
Mc: domson, kabaratic, olafwu,Milan Ryker
Obrazek Obrazek
:)Hand-Ball-Game.pl | TenisGames.pl ;)
Administrator
Administrator
Administrator

ID S1: 1
ID S2: 1
ID S3: 1
ID S4: 1
ID S5: 1

Re: MC [S4]

Postprzez Marko Bezjak » 31 sty 2015, o 21:48

Z chęcią zostanę Moderatorem chatu na S4. Mam doświadczenie w tych sprawach, byłem już moderatorem w tej grze na s2. W tym roku skończę 18 lat, mam sporo wolnego czasu, jestem osobą cierpliwą która potrafi pisać poprawną polszczyzną, znam bardzo dobrze regulamin chatu. Jestem bezstronny i nie patrze na żadne znajomości.
Mam nadzieje że zostanę moderatorem chatu. :)

O mnie:
Mam na imię Michał, w tym roku skończę 18 lat jak już wspomniałem, mieszkam w Częstochowie. Piłką ręczną męską jak i kobiecą interesuje się od bardzo dawna. Na co dzień gram w klubie ... piłkarskim. Z chęcią spróbowałbym gry w piłkę ręczną ale w moich okolicach nie jest to popularne. A więc co, życzę miłej gry na S4 :)
Ostatnio edytowano 1 lut 2015, o 13:55 przez Marko Bezjak, łącznie edytowano 1 raz
Marko Bezjak
Moderator Czatu
Moderator Czatu

ID S2: 32
ID S3: 0
ID S4: 16

Postprzez planeta11 » 1 lut 2015, o 12:44

Z chęcią zostanę Moderatorem chatu na S4. Mam doświadczenie w tych sprawach, byłem już moderatorem w tej grze footballteam. W tym roku skończę 18 lat, mam sporo wolnego czasu, jestem osobą zmotywowana do pracy która potrafi pisać poprawną polszczyzną, znam bardzo dobrze regulamin chatu. Jestem bezstronny i nie patrze na żadne znajomości.
Mam nadzieje że dacie mi szanse zostaniem moderatorem chatu. :)

O mnie:
Mam na imię Natan, w tym roku skończę 18 lat jak już wspomniałem, mieszkam w Bydgoszczy. Piłką ręczną męską jak i kobiecą interesuje się od bardzo dawna. Na co dzień gram w klubie ... piłki ręcznej. A więc co życzę miłej gry na S4 :)
planeta11
Gracz
Gracz

ID S1: 0
ID S2: 0

Postprzez planeta11 » 1 lut 2015, o 12:53

planeta11 napisał(a):Z chęcią zostanę Moderatorem chatu na S4. Mam doświadczenie w tych sprawach, byłem już moderatorem w tej grze footballteam. W tym roku skończę 18 lat, mam sporo wolnego czasu,jestem cierpliwy jestem osobą zmotywowana do pracy która potrafi pisać poprawną polszczyzną, znam bardzo dobrze regulamin chatu. Jestem bezstronny i nie patrze na żadne znajomości.
Mam nadzieje że dacie mi szanse zostaniem moderatorem chatu. :)

O mnie:
Mam na imię Natan, w tym roku skończę 18 lat jak już wspomniałem, mieszkam w Bydgoszczy. Piłką ręczną męską jak i kobiecą interesuje się od bardzo dawna. Na co dzień gram w klubie ... piłki ręcznej. A więc co życzę miłej gry na S4 :)
planeta11
Gracz
Gracz

Postprzez OSTRY » 1 lut 2015, o 13:26

Witam!Z chęcią chcę zostać MC.
Umiem pisać polszczyzną;
W tym roku skończę 17 lat;
Jestem doświadczony; 3 Razy byłem MC
Mam sporo wolnego czasu;
Znam regulamin;
Jestem cierpliwy;
O mnie:
Nazywam się Olaf i w maju skończę 17 lat.Mieszkam w okolicach Warszawy.Interesuje się wieloma sportami.
W wolnym czasie lubię grać na XBOX-ie w FIFE i w bf3.Życzę powodzenia:D
OSTRY
Moderator Czatu
Moderator Czatu

ID S4: 15

Postprzez Swetowsky12 » 2 lut 2015, o 19:49

Witam wszystkich tu zgromadzonych:) Nie będę się za bardzo rozpisywał powiem krótko i na temat; a więc wszystkie podpunkty spełniam mam 18 lat no prawie za 4 miesiące :) Regulamin znam często udzielam się na czacie mam bardzo dobry kontakt z graczami uważam że to jest ważne aby spełniać tak ważną rolę jako Moderator Chatu :P Interpunkcja ortografia i stylistyka opanowana w stopniu bardzo dobrym ;) Dużo wolnego czasu mam aż za bardzo chodzę do szkoły ale wchodzić mogę na telefonie bo lekcje to nudy:) Byłem już kiedyś moderatorem chatu na jednej z gier więc doświadczenie mam z panelem również :)
No jeszcze troszkę o mnie: Mam na imię Radek lat 18 w tym roku uwielbiam sport najbardziej piłka ręczna,nożna siatkówka skoki :) Chodzę do LO wojskowo-policyjne. W wolnym czasie ćwicze na siłowni gram na pc i słucham muzyki :D

No to by było na tyle:) Pozdrawiam Was wszystkich trzymajcie się ludziska :) Wasz Swetowsky :)
Ostatnio edytowano 2 lut 2015, o 19:54 przez Swetowsky12, łącznie edytowano 1 raz
Swetowsky12
Gracz
Gracz

ID S4: 20

Postprzez Bikos Legionista » 2 lut 2015, o 19:52

Zgłaszam się na Mc czatu tej fajnej gierki. Spełniam wszystkie warunki. Mam doświadczenie z innych gierek które okazały się nie wypałem. Umiem pracować w grupie. :) Spełniam poniższe warunki. :)
1. W wieku 15+. - 15 lat :)
2. Posiadającej dużo wolnego czasu. - Bardzo dużo :)
3. Cierpliwej! - Cierpliwy :)
4. Potrafiącej pisać poprawną polszczyzną. - Jak widać wyżej :)
5. Znającej Regulamin Czatu. - Zapoznany :)
6. Bezstronnej. - Jak zwykle jestem :)
Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie :)
Bikos Legionista
Gracz
Gracz

ID S4: 11
ID S5: 260

Postprzez planeta11 » 2 lut 2015, o 20:49

Witam mam na imię Natan mam 18 lat i chciałbym zostać moderatorem na s 4 mam bardzo dużo czasu na grę jestem sumienny ale także bardzo cierpliwy potrafię pisać poprawna polszczyzną .Byłem moderatorem w grze piłkarskiej football team .Bardzo dokładnie znam regulamin chatu czytałem go chyba z 20 razy nauczyłem się go na pamieć .Jestem osoba bezstronną .Moim życiem jest piłka ręczna gram w 1 ligowym zespole w Bydgoszczy .Jeżeli dacie mi szanse byc moderatorem dam rade i was nie zawiodę :D :D :D :D :D :D
planeta11
Gracz
Gracz

Postprzez milanryker » 3 lut 2015, o 14:42

Witam ;)

Na wstępie przedstawię się, gdyż zapewne wielu, jak i Administrator mnie nie zna. Tak więc mam na imię Norbert, przeżyłem już 17 wiosen plus uczęszczam do LO, na profil Matematyczno-Fizyczny (Plus Informatyka). Co do moich zainteresowań, nie są jakieś wyszukane jak na chłopaka, ogólnie rzecz biorąc najbardziej ciągnie mnie do piłki nożnej, aczkolwiek każda (może pomijając bobsleje, curling, polo itd) dyscyplina mnie interesuje. Dodam także, że gdzieś boku moim zamiłowaniem jest informatyka, co chyba wyjaśnia mój profil w LO ;)

Co do wymagań jakie stawia Administrator przy aplikacji na MC, mogę potwierdzić, że spełniam prawie każde z podanych, jedynym mankamentem jest momentami brak tej cierpliwości, ale myślę że to wielkiego problemu nie stanowi, a ja będę się powstrzymywał xD

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że posiadam spore doświadczenie co do pozycji o którą aplikuję. Świadczyć może o tym nawet fakt, że kilkukrotnie to ja decydowałem, kto będzie stanowił straż na Chacie.

W wypadku jakiś problemów od razu odpowiem na PW ;)

Pozdrawiam Milan Ryker
milanryker
Moderator Czatu
Moderator Czatu

ID S4: 65

Postprzez Sport » 23 lut 2015, o 20:15

Z chęcią zostnae moderatorem chatu na serwerze 4. Mam bardzo dużo wolnego czasu. Dużo czasu spędzam w grze jak i na chatcie. Gram w HBG już na 4 serwerze. Grałem wcześniej też w TG. Umiem posługiwać się poprawnynm językiem. Jestem pełnoletni. Interesuje się sportem w szczególności piłką ręczną i koszykówką. Z poważaniem Filip (Sport). Czekam na rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
Sport
Gracz
Gracz

ID S1: 2956
ID S2: 58
ID S4: 372

Następna strona

Powrót do Rekrutacje